Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Perolehan Data - Potentiometers Digital > X9C103SIZ
Permintaan Quote
Melayu
X9C103SIZ
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    X9C103SIZ
  • Penerangan
    IC XDCP 100-TAP 10K EE 8-SOIC
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    5V
  • Toleransi
    ±20%
  • Suhu Pekali (Typ)
    ±300 ppm/°C
  • tirus
    Linear
  • Pembekal Peranti Pakej
    8-SOIC
  • Siri
    XDCP™
  • Rintangan - Wiper (ohm) (Typ)
    40
  • Rintangan (ohm)
    10k
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Bilangan Taps
    100
  • Bilangan Circuits
    1
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Jenis ingatan
    Non-Volatile
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • antara muka
    Up/Down (U/D, INC, CS)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC