Permintaan Quote
Melayu
ZL2006ALNFT1
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ZL2006ALNFT1
  • Penerangan
    IC REG CTRLR BUCK PMBUS 36QFN
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    3 V ~ 5.5 V
  • topologi
    Buck
  • Synchronous Penerus
    Yes
  • Pembekal Peranti Pakej
    36-QFN (6x6)
  • Siri
    Digital-DC™
  • Antara muka bersiri
    I²C, PMBus, SMBus
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    36-VFQFN Exposed Pad
  • Jenis output
    Transistor Driver
  • Fasa output
    1
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Jumlah Output
    1
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2 (1 Year)
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Step-Down
  • Kekerapan - Menghidupkan
    200kHz ~ 1.4MHz
  • Kitaran bertugas (Max)
    95%