Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung sepaksi (RF) > KD20-RRP3-F-0
Permintaan Quote
Melayu
KD20-RRP3-F-0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
177+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    KD20-RRP3-F-0
  • Penerangan
    CONN COAX RCPT R/A PCB
  • Model ECAD
  • perisai Penamatan
  • Siri
    KD20
  • pembungkusan
    Tray
  • Suhu Operasi
  • Bilangan Pelabuhan
    3
  • pemasangan Jenis
    Through Hole, Right Angle
  • pemasangan Ciri
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Cycles mengawan
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kehilangan Insertion
  • Perlindungan Ingress
  • termasuk
  • galangan
  • Warna perumahan
  • Kekerapan - Max
    300MHz
  • ciri-ciri
    Board Lock
  • Jenis Fastening
    Friction Lock
  • Bahan dielektrik
    Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled
  • Penerangan terperinci
    Coaxial Connector Receptacle Through Hole, Right Angle Solder
  • Hubungi Penamatan
    Solder
  • Jenis penyambung
    Receptacle
  • Style penyambung
    Coaxial
  • Hubungi Plating
    Gold
  • Hubungi Bahan
    Phosphor Bronze
  • Kumpulan kabel
  • Bahan badan
  • badan Selesai
KD2050500000G
KD2050500000G
Penerangan: TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM