Permintaan Quote
Melayu
464704Image WP3-P016VA1-R6000.JAE Electronics
WP3-P016VA1-R6000
  • Nombor Bahagian
    WP3-P016VA1-R6000
  • Penerangan
    CONN PLUG 0.4MM 16POS DUAL SMD
  • Siri
    WP3
  • Rosh Status
    Cut Tape (CT)
  • Nama lain
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    16
  • Bilangan Konduktor
    0.016" (0.40mm)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Nombor Bahagian pengilang
    WP3-P016VA1-R6000
  • Panjang - Post (mengawan)
    1mm
  • Tinggi Lembaga atas
    0.033" (0.84mm)
  • ciri-ciri
    Solder Retention
  • berkembang Penerangan
    16 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
  • Penerangan
    CONN PLUG 0.4MM 16POS DUAL SMD