Permintaan Quote
Melayu
WP6-S024VA2-R6000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
6000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    WP6-S024VA2-R6000
  • Penerangan
    CONN RCP 0.4MM SHLD 24POS DL SMD
  • Siri
    WP6
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    24
  • Bilangan Konduktor
    0.016" (0.40mm)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    WP6-S024VA2-R6000
  • Panjang - Post (mengawan)
    0.8mm
  • Tinggi Lembaga atas
    0.031" (0.80mm)
  • ciri-ciri
    Solder Retention
  • berkembang Penerangan
    24 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
  • Penerangan