Permintaan Quote
Melayu
432358
06XSR-36S
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    06XSR-36S
  • Penerangan
    CONN RCPT XSR 6POS .6MM IDC
  • Model ECAD
  • Jenis Wire
    Discrete
  • tolok Wire
    36 AWG
  • Siri
    XSR
  • Jarak Row
  • Pitch
    0.024" (0.60mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Bilangan Baris
    1
  • Bilangan Jawatan
    6
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Closed End, Strain Relief
  • Jenis Fastening
  • Penerangan terperinci
    6 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 36 AWG