Rumah > Produk > Cable Assemblies > Wayar pelompat, Leads Pre-Crimped > ARASRSFRASRSF16K152B
Permintaan Quote
Melayu
ARASRSFRASRSF16K152B
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ARASRSFRASRSF16K152B
  • Penerangan
    JUMPER RASRSF-61T-250A 6"
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    16 AWG
  • Siri
  • Nama lain
  • Bilangan Baris
    1
  • Bilangan Konduktor
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Panjang
    6.00" (152.40mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Black 16 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 6.00" (152.40mm)