Permintaan Quote
Melayu
B22B-PADSS
  • Nombor Bahagian
    B22B-PADSS
  • Penerangan
    CONN HEADER 22POS 2MM TIN-LEAD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    250V
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Cable/Wire
  • menyelubungi
    Shrouded - 4 Wall
  • Siri
    PAD
  • Row Jarak - Mengawan
    0.079" (2.00mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.079" (2.00mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Secara keseluruhan Cara Negara
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    22
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Mengawan menyusun Heights
    12.4mm
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Berbeza Penghantaran Data
    Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled
  • penebat Tinggi
    0.402" (10.20mm)
  • penebat Warna
    Natural
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Locking Ramp
  • Penerangan terperinci
    Connector Header Through Hole 22 position 0.079" (2.00mm)
  • Rating Semasa
    3A
  • Jenis hubungan
    Male Pin
  • Hubungi bentuk
    Square
  • Hubungi bahan
    Copper Alloy
  • Cara Negara - Post
    0.134" (3.40mm)
  • Cara Negara - Mengawan
  • Cara Selesai Ketebalan - Post
  • Cara Selesai Ketebalan - Mengawan
  • Cara Selesai - Post
    Tin-Lead
  • Cara Selesai - Mengawan
    Tin-Lead
  • Jenis penyambung
    Header
  • aplikasi
B22B-PADSS-1
B22B-PADSS-1
Penerangan: CONN HEADER 22POS 2MM TIN-LEAD
Pengilang: JST
Dalam stok
B22B-PUDSS-1(LF)(SN)
B22B-PUDSS-1(LF)(SN)
Penerangan:
Pengilang: JST
B22AB
B22AB
Penerangan: SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V
Pengilang: NKK Switches
B227J77V3Q2
B227J77V3Q2
Penerangan: SWITCH ROCKER DPDT 6A 125V
Pengilang: Electroswitch
B22A1P
B22A1P
Pengilang: NKK Switches
B22B-PHDSS(LF)(SN)
B22B-PHDSS(LF)(SN)
B22AW
B22AW
B22AP-GC
B22AP-GC
B22B-PADSS-1(LF)(SN)
B22B-PADSS-1(LF)(SN)
Penerangan: CONN HEADER 22POS 2MM TIN
B22EB
B22EB
B22AH
B22AH
B22AV-GC
B22AV-GC
B22B-PHDSS
B22B-PHDSS
Penerangan: CONN HEADER PHD TOP 22POS 2MM
B22AP
B22AP
B22AV
B22AV
B22EP
B22EP