Permintaan Quote
Melayu
B28B-XADSS-N
  • Nombor Bahagian
    B28B-XADSS-N
  • Penerangan
    CONN HDR XAD 28POS 2.5MM TIN TE
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    250V
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Cable/Wire
  • menyelubungi
    Shrouded - 4 Wall
  • Siri
    XAD
  • Row Jarak - Mengawan
    0.098" (2.50mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.098" (2.50mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Secara keseluruhan Cara Negara
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    28
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Mengawan menyusun Heights
    13.8mm
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Berbeza Penghantaran Data
    Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled
  • penebat Tinggi
    0.398" (10.11mm)
  • penebat Warna
    Natural
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Locking Ramp
  • Penerangan terperinci
    Connector Header Through Hole 28 position 0.098" (2.50mm)
  • Rating Semasa
    3A
  • Jenis hubungan
    Male Pin
  • Hubungi bentuk
    Circular
  • Hubungi bahan
    Copper Alloy
  • Cara Negara - Post
    0.138" (3.50mm)
  • Cara Negara - Mengawan
  • Cara Selesai Ketebalan - Post
  • Cara Selesai Ketebalan - Mengawan
  • Cara Selesai - Post
    Tin-Lead
  • Cara Selesai - Mengawan
    Tin-Lead
  • Jenis penyambung
    Header
  • aplikasi
B28EW
B28EW
Penerangan: SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V
Pengilang: NKK Switches
Dalam stok
B28AP-GA
B28AP-GA
Pengilang: NKK Switches
B28HB
B28HB
B28JV
B28JV
B28B-PHDSS(LF)(SN)
B28B-PHDSS(LF)(SN)
Penerangan: CONN HEADER PHD TOP 28POS 2MM
Pengilang: JST
B28B-PHDSS
B28B-PHDSS
Pengilang: JST
B28JP
B28JP
B28AH
B28AH