Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung segi empat tepat - Perumahan > H16P-SHF-AA
Permintaan Quote
Melayu
H16P-SHF-AA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    H16P-SHF-AA
  • Siri
    NH
  • Jarak Row
  • Pitch
    0.098" (2.50mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    H16P-SHF-AA(P)
    H16P-SHF-AA-ND
  • Bilangan Baris
    1
  • Bilangan Jawatan
    16
  • Nota
    Contacts Not Included
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Latch Lock
  • Penerangan terperinci
    16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)