Permintaan Quote
Melayu
393905Image S14B-PHDSS.JST
S14B-PHDSS
  • Nombor Bahagian
    S14B-PHDSS
  • Penerangan
    CONN HEADER PHD SIDE 14POS 2MM
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    250V
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Cable/Wire
  • menyelubungi
    Shrouded - 4 Wall
  • Siri
    PHD
  • Row Jarak - Mengawan
    0.079" (2.00mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.079" (2.00mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Secara keseluruhan Cara Negara
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    14
  • pemasangan Jenis
    Through Hole, Right Angle
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Mengawan menyusun Heights
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Berbeza Penghantaran Data
    Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
  • penebat Tinggi
    0.197" (5.00mm)
  • penebat Warna
    Natural
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Detent Lock
  • Penerangan terperinci
    Connector Header Through Hole, Right Angle 14 position 0.079" (2.00mm)
  • Rating Semasa
    3A
  • Jenis hubungan
    Male Pin
  • Hubungi bentuk
    Square
  • Hubungi bahan
    Copper Alloy
  • Cara Negara - Post
    0.118" (3.00mm)
  • Cara Negara - Mengawan
    0.114" (2.90mm)