Permintaan Quote
Melayu
SIM-41T-110B
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
7500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SIM-41T-110B
  • Penerangan
    CONN QC TAB 16-20AWG 0.110 CRIMP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    16-20 AWG
  • penamatan
    Crimp
  • Jenis terminal
    Standard
  • tab Lebar
    0.110" (2.79mm)
  • tab Ketebalan
    0.020" (0.51mm)
  • Panjang tab
    0.472" (12.00mm)
  • Siri
  • pembungkusan
    Reel
  • Nama lain
    Q4626705
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Panjang - keseluruhan
    0.811" (20.60mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Insulation Diameter
  • Insulation
    Non-Insulated
  • jantina
    Male
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    0.110" (2.79mm) Quick Connect Male 16-20 AWG Crimp Connector Non-Insulated