Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung segi empat tepat - Perumahan > ZPDR-18V-S
Permintaan Quote
Melayu
4266180Image ZPDR-18V-S.JST
ZPDR-18V-S
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ZPDR-18V-S
  • Siri
    ZPD
  • Jarak Row
  • Pitch
    0.059" (1.50mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    ZPDR18VS
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    18
  • Nota
    Contacts Not Included
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Latch Lock
  • Penerangan terperinci
    18 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.059" (1.50mm)