Rumah > Produk > Kabel, Wires > dawai Balut > R30G-0100
Permintaan Quote
Melayu
3795852Image R30G-0100.Jonard Tools
R30G-0100
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    R30G-0100
  • Penerangan
    WIRE WW 30AWG PVDF GREEN 100'
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    30 AWG
  • Siri
  • penilaian
    UL Style 1423, VW-1
  • pembungkusan
    Roll
  • Nama lain
    K617
    R30G-0100-ND
  • Suhu Operasi
    105°C
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    2 Weeks
  • Panjang
    100' (30.5m)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jacket Warna
    Green
  • Jacket (penebat) Ketebalan
  • Jacket (penebat) bahan
    Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
  • Jacket (penebat) Diameter
    0.020" (0.51mm)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    Wire Wrap 30 AWG Green Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 100' (30.5m)
  • konduktor Plating
    Silver
  • konduktor Bahan
    Copper, Bare
  • konduktor Diameter
    0.010" (0.25mm)