Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALA7DC331DC500
Permintaan Quote
Melayu
1480314Image ALA7DC331DC500.KEMET
ALA7DC331DC500
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ALA7DC331DC500
  • Penerangan
    ALU SNAP IN 330UF 500V
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Siri
    ALA7D
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.94A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.65A @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • Lead Jarak
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    574 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.378" (35.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    757 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    330µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 757 mOhm @ 100Hz
  • kemuatan
    330µF