Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALA7DF621CF400
Permintaan Quote
Melayu
1935083Image ALA7DF621CF400.KEMET
ALA7DF621CF400
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
320+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ALA7DF621CF400
  • Penerangan
    ALU SNAP IN 620UF 400V
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Siri
    ALA7D
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.83A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    4.25A @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • Lead Jarak
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    637 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.378" (35.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    285 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    620µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 285 mOhm @ 100Hz
  • kemuatan
    620µF