Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALF20C103DC040
Permintaan Quote
Melayu
6486393Image ALF20C103DC040.KEMET
ALF20C103DC040
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ALF20C103DC040
  • Penerangan
    CAP ALU 10000UF 20% 40V PRESSFIT
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    40V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Siri
    ALF20
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.69A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    4.01A @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole, Press-Fit
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    71 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    86 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    10000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 86 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    10000µF