Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALF20C561DF450
Permintaan Quote
Melayu
4765424Image ALF20C561DF450.KEMET
ALF20C561DF450
Dalam stok
200+
  • Nombor Bahagian
    ALF20C561DF450
  • Penerangan
    CAP ALU 560UF 20% 450V PRESSFIT
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Siri
    ALF20
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.7A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    4.74A @ 10kHz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • galangan
    172 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    266 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 266 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    560µF