Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALF40C332EE100
Permintaan Quote
Melayu
ALF40C332EE100
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
216+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ALF40C332EE100
  • Penerangan
    CAP ALU 3300UF 20% 100V PRESSFIT
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.575" Dia (40.00mm)
  • Siri
    ALF40
  • Ripple Current @ Low Frequency
    5.59A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    5.95A @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole, Press-Fit
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    66 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    78 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    3300µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 78 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    3300µF