Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALF40G562EB063
Permintaan Quote
Melayu
ALF40G562EB063
Dalam stok
216+
  • Nombor Bahagian
    ALF40G562EB063
  • Penerangan
    CAP ALU 5600UF 20% 63V PRESSFIT
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.575" Dia (40.00mm)
  • Siri
    ALF40
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.82A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.91A @ 10kHz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.984" (25.00mm)
  • galangan
    90 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    102 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    5600µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 102 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    5600µF