Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALS70A102DF500
Permintaan Quote
Melayu
3007606Image ALS70A102DF500.KEMET
ALS70A102DF500
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ALS70A102DF500
  • Penerangan
    CAP ALUM 1000UF 20% 500V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.417" Dia (36.00mm)
  • Siri
    ALS70
  • Ripple Current @ Low Frequency
    4.8A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    9A @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.504" (12.80mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    190 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.213" (107.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    252 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1000µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 252 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1000µF