Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALS70A162DF350
Permintaan Quote
Melayu
2704402Image ALS70A162DF350.KEMET
ALS70A162DF350
Dalam stok
100+
  • Nombor Bahagian
    ALS70A162DF350
  • Penerangan
    CAP ALUM 1600UF 20% 350V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.417" Dia (36.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    5.8A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    11.6A @ 10kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.504" (12.80mm)
  • galangan
    64 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.213" (107.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    108 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1600µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 108 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1600µF