Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALS70A183DA040
Permintaan Quote
Melayu
5477615Image ALS70A183DA040.KEMET
ALS70A183DA040
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    ALS70A183DA040
  • Penerangan
    CAP ALUM 18000UF 20% 40V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    40V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.417" Dia (36.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    9A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    11.2A @ 10kHz
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Nama lain
    A390FB183M040A
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    11000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.504" (12.80mm)
  • galangan
    42 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.126" (54.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    49 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    18000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 49 mOhm @ 100Hz 11000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    18000µF