Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALS71A304LM025
Permintaan Quote
Melayu
2404234Image ALS71A304LM025.KEMET
ALS71A304LM025
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
48+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ALS71A304LM025
  • Penerangan
    CAP ALUM 300000UF 20% 25V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    2.500" Dia (63.50mm)
  • Siri
    ALS71
  • Ripple Current @ Low Frequency
    28.9A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    30.2A @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.122" (28.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    9 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    5.236" (133.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    9 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    300000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    300000µF