Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALS71C334QH040
Permintaan Quote
Melayu
1799275Image ALS71C334QH040.KEMET
ALS71C334QH040
  • Nombor Bahagian
    ALS71C334QH040
  • Penerangan
    CAP ALUM 330000UF 20% 40V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    40V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.543" Dia (90.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    31.6A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    32.7A @ 10kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.252" (31.80mm)
  • galangan
    9 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    3.937" (100.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    8 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    330000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    330000µF