Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALS71C512MF400
Permintaan Quote
Melayu
4608913Image ALS71C512MF400.KEMET
ALS71C512MF400
  • Nombor Bahagian
    ALS71C512MF400
  • Penerangan
    CAP ALUM 5100UF 20% 400V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    2.598" Dia (66.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    14A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    22.7A @ 10kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.122" (28.50mm)
  • galangan
    22 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.213" (107.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    36 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    5100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 36 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    5100µF