Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALS71C684NW025
Permintaan Quote
Melayu
6803294Image ALS71C684NW025.KEMET
ALS71C684NW025
  • Nombor Bahagian
    ALS71C684NW025
  • Penerangan
    CAP ALUM 680000UF 20% 25V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.031" Dia (77.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    33.1A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    33.7A @ 10kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.252" (31.80mm)
  • galangan
    8 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    6.732" (171.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    7 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    680000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 7 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    680000µF