Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALS71H274NJ040
Permintaan Quote
Melayu
6420567Image ALS71H274NJ040.KEMET
ALS71H274NJ040
  • Nombor Bahagian
    ALS71H274NJ040
  • Penerangan
    CAP ALUM 270000UF 20% 40V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    40V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.031" Dia (77.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    28.5A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    29.6A @ 10kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.252" (31.80mm)
  • galangan
    9 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.606" (117.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    9 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    270000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    270000µF