Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALS71P472NF500
Permintaan Quote
Melayu
948986Image ALS71P472NF500.KEMET
ALS71P472NF500
  • Nombor Bahagian
    ALS71P472NF500
  • Penerangan
    CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.031" Dia (77.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    14.5A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    21.1A @ 10kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.252" (31.80mm)
  • galangan
    45 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.213" (107.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    59 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    4700µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 59 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    4700µF