Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALS80C133QW400
Permintaan Quote
Melayu
1136975Image ALS80C133QW400.KEMET
ALS80C133QW400
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
48+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ALS80C133QW400
  • Penerangan
    CAP ALUM 13000UF 20% 400V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.543" Dia (90.00mm)
  • Siri
    ALS80
  • Ripple Current @ Low Frequency
    21.6A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    29.9A @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    1.252" (31.80mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    11 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    6.732" (171.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    16 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    13000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    13000µF