Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALS80C164QM063
Permintaan Quote
Melayu
5280438Image ALS80C164QM063.KEMET
ALS80C164QM063
Dalam stok
48+
  • Nombor Bahagian
    ALS80C164QM063
  • Penerangan
    CAP ALUM 160000UF 20% 63V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.543" Dia (90.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    29.9A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    31.8A @ 10kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    1.252" (31.80mm)
  • galangan
    8 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    5.236" (133.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    7 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    160000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 7 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    160000µF