Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALS80C274QC025
Permintaan Quote
Melayu
6877285Image ALS80C274QC025.KEMET
ALS80C274QC025
  • Nombor Bahagian
    ALS80C274QC025
  • Penerangan
    CAP ALUM 270000UF 20% 25V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.543" Dia (90.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    19.8A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    20.4A @ 10kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    1.252" (31.80mm)
  • galangan
    13 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.717" (69.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    13 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    270000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    270000µF