Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALS80P392NF500
Permintaan Quote
Melayu
6799404Image ALS80P392NF500.KEMET
ALS80P392NF500
  • Nombor Bahagian
    ALS80P392NF500
  • Penerangan
    CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.031" Dia (77.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    12.2A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    19A @ 10kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    1.252" (31.80mm)
  • galangan
    46 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.213" (107.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    61 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    3900µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 61 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    3900µF