Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALS80P912NP350
Permintaan Quote
Melayu
6979534Image ALS80P912NP350.KEMET
ALS80P912NP350
  • Nombor Bahagian
    ALS80P912NP350
  • Penerangan
    CAP ALUM 9100UF 20% 350V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.031" Dia (77.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    16A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    22.6A @ 10kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    1.252" (31.80mm)
  • galangan
    16 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    5.827" (148.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    25 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    9100µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 25 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    9100µF