Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > ARR06B105KGS
Permintaan Quote
Melayu
319522
ARR06B105KGS
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
15+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ARR06B105KGS
  • Penerangan
    CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.300" L x 0.100" W (7.62mm x 2.54mm)
  • Siri
    ARR
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 200°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    43 Weeks
  • Style Lead
    Straight
  • Lead Jarak
    0.200" (5.08mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.300" (7.62mm)
  • ciri-ciri
    High Temperature
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
  • kemuatan
    1µF