Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > C0603C151K5GACTU
Permintaan Quote
Melayu
6558954Image C0603C151K5GACTU.KEMET
C0603C151K5GACTU
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    C0603C151K5GACTU
  • Penerangan
    CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0603
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.034" (0.87mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Siri
    C
  • penilaian
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    33 Weeks
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Low ESL
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    150pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
  • kemuatan
    150pF