Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > C0603C152M4REC
Permintaan Quote
Melayu
C0603C152M4REC
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    C0603C152M4REC
  • Penerangan
    CAP CER 0603 1.5NF 16V X7R 20%
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Ketebalan (Max)
    0.034" (0.87mm)
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Siri
    C
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    0603 (1608 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    1500pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
  • kemuatan
    1500pF
  • aplikasi
    Bypass, Decoupling, ESD Protection
C0603C152M4JAC7867
C0603C152M4JAC7867
Penerangan: CAP CER 1500PF 16V U2J 0603
Pengilang: KEMET
C0603C152M4REC7411
C0603C152M4REC7411
Penerangan: CAP CER 0603 1.5NF 16V X7R 20%
Pengilang: KEMET
C0603C152M4REC7867
C0603C152M4REC7867