Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > C0603C394M8PACTU
Permintaan Quote
Melayu
6859457Image C0603C394M8PACTU.KEMET
C0603C394M8PACTU
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    C0603C394M8PACTU
  • Penerangan
    CAP CER 0.39UF 10V X5R 0603
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    10V
  • Toleransi
    ±20%
  • Ketebalan (Max)
    0.034" (0.87mm)
  • suhu Pekali
    X5R
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Siri
    C
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    C0603C394M8PAC
    C0603C394M8PAC7867
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    0.39µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
  • kemuatan
    0.39µF