Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > C0603C474M4PACTU
Permintaan Quote
Melayu
5705093Image C0603C474M4PACTU.KEMET
C0603C474M4PACTU
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    C0603C474M4PACTU
  • Penerangan
    CAP CER 0.47UF 16V X5R 0603
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Ketebalan (Max)
    0.034" (0.87mm)
  • suhu Pekali
    X5R
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Siri
    C
  • penilaian
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    44 Weeks
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    0.47µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
  • kemuatan
    0.47µF