Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > C0603X162J4HAC7867
Permintaan Quote
Melayu
2027637Image C0603X162J4HAC7867.KEMET
C0603X162J4HAC7867
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    C0603X162J4HAC7867
  • Penerangan
    CAP CER 0603 1.6NF 16V ULTRA STA
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±5%
  • Ketebalan (Max)
    0.037" (0.95mm)
  • suhu Pekali
    X8R
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Siri
    FT-CAP
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    C0603X162J4HACTU
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Low ESL, Soft Termination
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    1600pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)
  • kemuatan
    1600pF