Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > C0805C331M1HAC7800
Permintaan Quote
Melayu
6716839Image C0805C331M1HAC7800.KEMET
C0805C331M1HAC7800
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    C0805C331M1HAC7800
  • Penerangan
    CAP CER 0805 330PF 100V ULTRA ST
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±20%
  • Ketebalan (Max)
    0.035" (0.88mm)
  • suhu Pekali
    X8R
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Siri
    C
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
    C0805C331M1HACTU
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Low ESL, High Temperature
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    330pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric)
  • kemuatan
    330pF