Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > C0805C620KDRACTU
Permintaan Quote
Melayu
6273342Image C0805C620KDRACTU.KEMET
C0805C620KDRACTU
Dalam stok
2500+
  • Nombor Bahagian
    C0805C620KDRACTU
  • Penerangan
    CAP CER 62PF 1KV X7R 0805
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    1000V (1kV)
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Nama lain
    C0805C620KDRAC
    C0805C620KDRAC7800
    C0805C620KDRACTU-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    52 Weeks
  • Style Lead
  • ciri-ciri
    High Voltage
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    62pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
  • kemuatan
    62pF