Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > C0805C910F5GACTU
Permintaan Quote
Melayu
4570268Image C0805C910F5GACTU.KEMET
C0805C910F5GACTU
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    C0805C910F5GACTU
  • Penerangan
    CAP CER 91PF 50V NP0 0805
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±1%
  • Ketebalan (Max)
    0.035" (0.88mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Nama lain
    C0805C910F5GAC
    C0805C910F5GAC7800
    C0805C910F5GAC7867
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Style Lead
  • ciri-ciri
    Low ESL
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    91pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
  • kemuatan
    91pF