Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > C1206X331M1HAC7800
Permintaan Quote
Melayu
5551612Image C1206X331M1HAC7800.KEMET
C1206X331M1HAC7800
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    C1206X331M1HAC7800
  • Penerangan
    CAP CER 1206 330PF 100V ULTRA ST
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±20%
  • Ketebalan (Max)
    0.039" (0.98mm)
  • suhu Pekali
    X8R
  • Saiz / Dimensi
    0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
  • Siri
    FT-CAP
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
    C1206X331M1HACTU
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Low ESL, Soft Termination
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    330pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric)
  • kemuatan
    330pF