Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > C325C511F3G5TA
Permintaan Quote
Melayu
C325C511F3G5TA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    C325C511F3G5TA
  • Penerangan
    CAP CER 510PF 25V C0G/NP0 RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±1%
  • Ketebalan (Max)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
  • Siri
    Goldmax, 300
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Style Lead
    Formed Leads - Kinked
  • Lead Jarak
    0.200" (5.08mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.300" (7.62mm)
  • ciri-ciri
    Low ESL
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    510pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
  • kemuatan
    510pF