Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > C327C162JAG5TA
Permintaan Quote
Melayu
2789101Image C327C162JAG5TA.KEMET
C327C162JAG5TA
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    C327C162JAG5TA
  • Penerangan
    CAP CER RAD 1.6NF 250V C0G 5%
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Lead Jarak
    0.200" (5.08mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.320" (8.13mm)
  • Penerangan terperinci
    1600pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
  • kemuatan
    1600pF