Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > C328C162JAG5TA7301
Permintaan Quote
Melayu
31631Image C328C162JAG5TA7301.KEMET
C328C162JAG5TA7301
Dalam stok
2500+
  • Nombor Bahagian
    C328C162JAG5TA7301
  • Penerangan
    CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Lead Jarak
    0.200" (5.08mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.300" (7.62mm)
  • Penerangan terperinci
    1600pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
  • kemuatan
    1600pF