Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > C927U331KYYDBA7317
Permintaan Quote
Melayu
6630909Image C927U331KYYDBA7317.KEMET
C927U331KYYDBA7317
  • Nombor Bahagian
    C927U331KYYDBA7317
  • Penerangan
    CAP CER 330PF 400VAC Y5P RADIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400VAC
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
  • suhu Pekali
    Y5P (B)
  • Saiz / Dimensi
    0.354" Dia (9.00mm)
  • Siri
    C900
  • penilaian
    X1, Y2
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Disc
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Style Lead
    Formed Leads - Kinked
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    330pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
  • kemuatan
    330pF