Rumah > Produk > Kapasitor > tantalum Capacitors > CSR23F106KM
Permintaan Quote
Melayu
CSR23F106KM
Dalam stok
75+
  • Nombor Bahagian
    CSR23F106KM
  • Penerangan
    CAP TANT 10UF 10% 35V AXIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    35V
  • Jenis
    Hermetically Sealed
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.185" Dia x 0.610" L (4.70mm x 15.49mm)
  • Siri
    Military, MIL-PRF-39003/3, CSR23
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    CSR23F106KM-MIL
    T42B106K035MS
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    31 Weeks
  • Pengilang Kod Saiz
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • Lead Jarak
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Military
  • Kadar kegagalan
    M (1%)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    2 Ohm
  • Penerangan terperinci
    10µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial 2 Ohm
  • kemuatan
    10µF