Rumah > Produk > Kapasitor > tantalum Capacitors > CWR09JK105KB
Permintaan Quote
Melayu
3400380Image CWR09JK105KB.KEMET
CWR09JK105KB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CWR09JK105KB
  • Penerangan
    CAP TANT 1.0UF 10% 20V 1505
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    20V
  • Jenis
    Molded
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm)
  • Siri
    Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1505 (3813 Metric)
  • Nama lain
    1001-2344-2-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Pengilang Kod Saiz
    B
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • Lead Jarak
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.065" (1.65mm)
  • ciri-ciri
    Military
  • Kadar kegagalan
    B (0.1%)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    12 Ohm
  • Penerangan terperinci
    1µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1505 (3813 Metric) 12 Ohm
  • kemuatan
    1µF